stránky pro všechny táty

Příběhy mužů

Příběhy můžů

Kniha Příběhy mužů známé spisovatelky Věry Noskové obsahuje skutečné životní peripetie řady mužů – otců, jejich autentické zkušenosti s rozchodem a bojem o děti.

Tyto silné příběhy vyprávějí o tom, čím vším si tátové v těchto situacích procházejí. Autorka (která sama nemohla poznat vlastního otce) o své knize říká:

„Jeden z vypravěčů pokládá ženám řečnickou otázku, na niž si sám po trpkých zkušenostech umí odpovědět: Co všechno se dá normálnímu chlapovi udělat, když si ho zprotivíte nebo máte chuť žít s někým jiným? Připravíte ho o děti, infikujete je nenávistí k němu, seberete mu domov, připravíte jeho firmu o prosperitu, nehorázně lžete policii, aby ho odvezli v poutech. Má dům a splácí hypotéku, ale nesmí v něm bydlet, odporně o něm mluvíte na veřejnosti, obviníte ho, že sexuálně zneužíval vaše děti a vás že běžně znásilňoval. A osoba, která se dopustí tolika zla, lží a podvodů, smí na rozdíl od otce vychovávat jeho děti, a je litována a chráněna.“

Příběhy mužů jsou zajímavým poučením pro ty, kdo se zatím ve své rodině s podobnými problémy nepotkali, i pro ty, kdo jim musí právě čelit. Kniha tak může být i vhodným dárkem, a to nejen pro muže.

Mimořádná nabídka:

Běžná cena knihy v obchodě je okolo 200 Kč (+ poštovné). Jsme schopni vám ji dodat za zvýhodněnou cenu 99 Kč. Poštovné a balné činí 90 Kč za jednu zásilku (bez ohledu na počet objednaných knih). Knihy zasíláme na dobírku, do týdne od doručení objednávky. Osobní vyzvednutí je možné v Brně, po předchozí domluvě.

Objednávku můžete zaslat e-mailem na adresu: KNIHY@STRIDAVKA.CZ

Zdroj: Stridavka.cz

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Poslední komentáře

Partneři

Střídavka - stránky nejen o střídavé péči

Táta na mateřské - netradiční stránka pro všechny rodiče pohledem Táty

Liberecká pražírna - pražírna a prodejna kávy v centru Liberce